kozmetické štúdio | kozmetické štúdio Payot

Kozmetické prístroje

Sonoderm® XXL  – ultrazvukový prístroj – 1 min. 1,50
Microderm®2000 – na mikromasáž a ionoforézu    –  1 min. 1,-
Ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti  – 15 min. k pleťovým rituálom navyše 7,50

Sonoderm® XXL

Mimoriadne efektívna a veľmi bezpečná procedúra, ktorá sa v priebehu kozmetického ošetrenia používa na urýchlenie prieniku účinných látok z povrchovo aplikovaných prípravkov do pokožky.
Ultrazvukové vlnenie aktivizuje mikrocirkuláciu krvi a lymfy, stimuluje činnosť vnútrobunkových orgánov (organel – mitochondrií – zodpovedných za výmenu dýchacích plynov v bunke ) a pozitívne vplýva aj na biochemické procesy, prebiehajúce v tkanivách.

Prístroj Sonoderm® XXL ponúka 15 druhov ošetrení s laserultrazvukovou hlavicou® na vstrebávanie aktívnych zložiek, ošetrenie vrások, na ošetrenie akné, jaziev, pigmentových škvŕn, na mobilizáciu tuku a masáž na uvoľnenie svalov.

Ionoforéza – Microderm® 2000

Výnimočnosť prístroja Microderm® 2000 spočíva vo využití elektrického prúdu – kladne a záporne nabitých elektród – a ionizovaných aktívnych látok na ich prienik do hlboko uložených tkanív, aby prispeli k zlepšeniu metabolizmu a regenerácii kože. V prístroji je zabudovaný mikromotor, pomocou ktorého sa počas ionoforézy robí jemná mechanická masáž na podporu toku lymfy. Dve rukoväte doslova „vklepú“ do pokožky gélové masky a gélové ampulky a tým umožnia účinnejšie ošetrenie. Nová forma prúdu – autopolar® – je modifikovanou verziou jednosmerného prúdu, ktorá obnovuje prirodzený náboj buniek, zvyšuje účinky ionoforézy, zabraňuje začervenaniu pokožky a zmenám pH pokožky, ako to je pri galvanickom prúde.

Ošetrenie pokožky mikroforézou výrazne prispieva k zlepšeniu hydratácie, výživy, toku lymfy, metabolických procesov a korigujú sa prípadné nedostatky (napr. jazvy).

 3 fázy ošetrenia pre vyhladenie a regeneráciu pleti

Prvou fázou ošetrenia je LYMFATICKÁ MASÁŽ – jemná mikromasáž súčasne po obidvoch stranách tváre na lícach spustí tok tkanivového moku (lymfy) v lymfatických cievach tváre a krku, čím sa znižujú edémy tváre a očných partií, zlepšujú sa detoxikačné procesy a hojenie problematickej pleti.

Druhou fázou ošetrenia je POVZBUDENIE – VÝŽIVA – elektródy zavádzajú šetrný Autopolar® prúd do pleti na aplikáciu účinných látok (koncentrátov a sér) a gélu s hydratačným účinkom.

Treťou fázou ošetrenia je REFLEXNÁ STIMULÁCIA – rukoväte oscilujú automaticky meniacou sa intenzitou bez pôsobenia elektrického prúdu na reflexných bodoch na oboch stranách tváre niekoľko sekúnd. Reflexná stimulácia povzbudzuje metabolické procesy v koži a osviežuje.

Viofrim ® – vysokofrekvenčný prístroj

Prístroj Viofrim® predstavuje kombináciu dvoch prístrojov na ošetrenie a je určený na dezinfekciu vysokofrekvenčným prúdom a súčasné čistenie pleti jemnou rotujúcou kefkou.

Sklenená trubica obsahuje zriedený inertný plyn ionizovaný vysokofrekvenčným prúdom. Po spojení sklenenej elektródy s pokožkou preskakujú na jej povrch iskry. Vysoká frekvencia má antiseptický a antibakteriálny účinok, upokojuje po hĺbkovom čistení, prekrvuje a stimuluje periférny krvný obeh, reguluje činnosť mazových žliaz a pokožku osviežuje.

Nastaviteľný vysoko rotačný systém s kefkami z prírodných látok slúži na mechanické odstránenie odumretých buniek a nečistôt z povrchu kože. Využíva sa na šetrné hĺbkové čistenie pleti, osviežujúcu rotačnú masáž, na výborné a dôkladné odlíčenie a na zlepšenie miestnej cirkulácie krvného obehu.

Studio Payot News

REVIDERM Skin Peeler

Kontrolovaná mikrodermabrázia s prístrojom REVIDERM Skin Peeler je moderná technológia, ktorá sa o pleť stará jemne a úspešne. Aplikácia zahŕňa viacero možností, najdôležitejší však je fakt, že Skin Peeler môže rýchlo a bezpečne napraviť viaceré kožné problémy spojené s biologickou regeneráciou kože. Mikrodermabrázia je ideálna pri nasledujúcich problémoch: zrohovatená zhrubnutá pleť (Hyperkeratosis) na všeobecnú revitalizáciu pleti […]

0 comments

SMART & AQUIS – MÚDRE UTERÁKY z mikrovlákna

Aj v našom Kozmetickom štúdiu Payot si môžete kúpiť jedinečné patentované uteráky, osušky, vlasové turbany či odličovacie alebo masážne telové rukavičky od švédskej značky SMART a pánske uteráky americkej značky AQUIS. Produkty oboch značiek sú jemnučké, výborne sajú vlhkosť len priložením k mokrej pokožke, nechladia, keď sú mokré, a navyše sú skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí […]

0 comments

Kde nás nájdete?

Neváhajte a navštívte nás! Vychutnajte si malý kúsok Francúzska takmer v centre Bratislavy.

Obytný komplex Jégého alej
Jégeho ulica 12
821 08 Bratislava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Objednávky

Pracujeme na objednávky - termín si môžete dohodnúť telefonicky, osobne alebo mailom.

telefón: 0903 484 906, 0907 136 266, 0907 388 561
e-mail: studiopayot@gmail.com

V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosíme Vás o zrušenie Vašej objednávky najmenej 24 hodín vopred. Ďakujeme! Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 20 €.