kozmetické štúdio | kozmetické štúdio Payot

Kolagénové omladzovacie kúry na tvár, dekoltáž a ruky

Pripravili sme vás omladzovacie kúry na tvár, dekoltáž a ruky s využitím živého kolagénu švajčiarskej značky LARENS, ktorý sa do pokožky a pleti zapracováva pomocou ultrazvukového prístroja Sonoderm XXL® alebo s prístrojom Microderm®. Čistý švajčiarsky tzv. živý kolagén sa vyrába z rýb špeciálne na to chovaných, je bez prímesí – parabénov, farbív, emulgátorov a parfumácie, no obohatený o ďalšie látky ako Bio peptidy, Nano vodu, nanočastice striebra alebo patentovanú látku Regestril® zameranú na potláčanie príznakov starnutia. Bio kolagén značky Larens nespôsobuje alergie ani podráždenie pokožky. Výsledky aplikácie sú viditeľné už po prvom ošetrení – pleť je vypnutá, vyhladená a tiež sa výrazne zlepšuje jej kvalita, odstraňujú sa pigmentácie, zmierňuje sa viditeľnosť jazvičiek, lieči sa akné.

Pre viditeľné a trvalejšie výsledky sa odporúča absolvovať 10 opakovaní.
V prípade, že potrebujete dobre vyzerať, už aj absolvovanie jednej kúry vám poskytne viditeľné výsledky. Výborná príležitosť, ako si vylepšiť vzhľad pred spoločenskou udalosťou.

Kúra na tvár č. 1

povrchové čistenie, peeling, aplikácia živého kolagénu a jeho zapracovanie US-L prístrojom Sonoderm XXL®, záverečný očný a pleťový krém.
Odporúčaný počet opakovaní: 10
Špeciálna cena pre 10 opakovaní: 270,-

30 minút 30,-
Kúra na tvár č. 2

povrchové čistenie, peeling, aplikácia živého kolagénu, aplikácia kolagénovej masky (kolagénový plát) a jej zapracovanie žehličkou – prístrojom Microderm®, záverečný očný a pleťový krém.
Odporúčaný počet opakovaní: 10
Špeciálna cena pre 10 opakovaní: 360,-

60 minút 40,-
Kúra na dekoltáž

povrchové čistenie, peeling, aplikácia živého kolagénu a jeho zapracovanie US-L prístrojom Sonoderm XXL®, záverečný krém.

V prípade záujmu aplikácia vhodnej masky za doplatok 9 €
Odporúčaný počet opakovaní: 8
Špeciálna cena pre 10 opakovaní: 175,-

30 minút 25,-

Studio Payot News

REVIDERM Skin Peeler

Kontrolovaná mikrodermabrázia s prístrojom REVIDERM Skin Peeler je moderná technológia, ktorá sa o pleť stará jemne a úspešne. Aplikácia zahŕňa viacero možností, najdôležitejší však je fakt, že Skin Peeler môže rýchlo a bezpečne napraviť viaceré kožné problémy spojené s biologickou regeneráciou kože. Mikrodermabrázia je ideálna pri nasledujúcich problémoch: zrohovatená zhrubnutá pleť (Hyperkeratosis) na všeobecnú revitalizáciu pleti […]

0 comments

SMART & AQUIS – MÚDRE UTERÁKY z mikrovlákna

Aj v našom Kozmetickom štúdiu Payot si môžete kúpiť jedinečné patentované uteráky, osušky, vlasové turbany či odličovacie alebo masážne telové rukavičky od švédskej značky SMART a pánske uteráky americkej značky AQUIS. Produkty oboch značiek sú jemnučké, výborne sajú vlhkosť len priložením k mokrej pokožke, nechladia, keď sú mokré, a navyše sú skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí […]

0 comments

Kde nás nájdete?

Neváhajte a navštívte nás! Vychutnajte si malý kúsok Francúzska takmer v centre Bratislavy.

Obytný komplex Jégého alej
Jégeho ulica 12
821 08 Bratislava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Objednávky

Pracujeme na objednávky - termín si môžete dohodnúť telefonicky, osobne alebo mailom.

telefón: 0903 484 906, 0907 136 266, 0907 388 561
e-mail: studiopayot@gmail.com

V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosíme Vás o zrušenie Vašej objednávky najmenej 24 hodín vopred. Ďakujeme! Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 20 €.