kozmetické štúdio | kozmetické štúdio Payot

Ošetrenia tváre

Základné ošetrenia pleti

Peau Nette

Základné vyčistenie pokožky. Kombinácia prírodných aktívnych ingrediencií zahŕňa nahriatie pokožky ozónovou hmlou, extrakciu komedómov, dezinfekciu pleti ozonizérom a ílovú masku na stiahnutie a dočistenie pórov.

Hlavné účinné látky: Biely íl, čílska mäta, zinok
Vhodná pre mladú pleť, zmiešanú a mastnú.

45 minút 29,-
Flash Éclat

Okamžité skrášlenie. Rysy sú oživené, pleť sa rozžiari a póry vyčistia. To všetko vďaka masáži a maske My Payot.

Hlavné účinné látky: Bobule Goji – posilňujú imunitní systém, chránia proti voľným radikálom a stimulujú bunkovú energiu, Bobule Acai – bohaté na stopové prvky a polyfenoly, stimulujú krvnú mikrocirkuláciu na znovuobnovenie žiarivosti pokožky, Aktívne bifidy – mikroorganizmy, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť proti vonkajším agresívnym vplyvom prostredia, Biosacharidy – vytvárajú na povrchu pleti film a intenzívne ju hydratujú
Vhodné pre všetky typy pleti.

45 minút 39,-
Peau FRESH

Základná hydratácia pokožky. Kombinácia prírodných aktívnych ingrediencií zahŕňa peeling, masáž tváre a krémovú hydratačnú masku na odstránenie dehydratácie a pnutia pleti; znovu odhaľuje žiarivosť, jemnosť a sviežosť.

Hlavné účinné látky: Extrakty z grepu a papáje, kokosový olej, hydro-dermo-regulačný komplex zo šišiaka bajkalského, imperaty a medu.
Vhodné pre všetky typy pleti.

45 minút 39,-

Komplexná starostlivosť o pleť

Solution Peau Nette
special6
Vyčistenie pleti s následným ošetrením podporujúcim rýchle hojenie. Kombinácia prírodných aktívnych ingrediencií zahŕňa peeling, nahriatie pokožky ozónovou hmlou, extrakciu komedómov, dezinfekciu pleti ozonizérom a detoxikačnú ílovú masku na stiahnutie a dočistenie pórov. Na záver ošetrujúci krém a aplikácia Speciale 5 na urýchlenie hojenia.

Hlavné účinné látky: Kaolín, AHA estery, čílska mäta, zinok, éterické oleje.
Vhodné pre všetky typy pleti.

45 minút 35,-

Hydra Expérience

PAYOT vás pozýva objavovať nové skrášľujúce skúsenosti s výnimočnými výsledkami. Hydratačná pena s lístkami kvietkov nevädze na obnovu hydratácie, žiarivosti a sviežosti.

Hlavné účinné látky: Ošetrenie využíva kokosový olej, slnečnicový olej, kyselinu hyalurónovú a okvetné lístky nevädze. Vhodné pre všetky typy pleti.

90 minút 55,-

Solution Optimale
special8
Špeciálne vyvinuté ošetrenie pre mužov, aby účinné látky zodpovedali ich špecifickým potrebám – mužská pleť je odlišná od pleti žien. Toto ošetrenie odstraňuje nečistoty z pleti, kým zároveň prináša extrémny pocit relaxácie. Čistiaca ílová maska podporuje pružnosť a pohodlie pokožky.

Hlavné účinné látky: Minerálne soli, hematit, íl
Vhodné pre všetky typy pleti.

60 minút 55,-

Puri Solution

Odhaľte čistú pleť bez nedokonalostí s pomocou prírodných výťažkov zo zelenej kávy. Po absolvovaní termopeelingu, ktorý odstraňuje nečistoty a odumretú, prípadne hrubú pokožku, nasleduje masáž zakončená hĺbkovou čistiacou maskou. Íl reguluje nadmerný mazotok a tým zahaľuje pokožku pod zamatovo matný závoj.

Hlavné účinné látky: Extrakt zo zelenej kávy, stopové prvky a regulačný komplex
Vhodné pre všetky typy pleti.

90 minút 55,-

Solution Ultra Lift

Omladzujúca starostlivosť pre zrelú pleť s okamžitým vyhladzujúcim účinkom. Dokonalý rituál s modelážou Dr. Payot, s jedinečnou maskou z morských rias a s gélovým koncentrátom pôsobiacim na matrix, ktoré sa do pleti vpravujú jemnou masážou 2 štetcami, a s uvoľňujúcou masážou rúk. Perfektný oddych a starostlivosť o pleť v jednom.

Hlavné účinné látky: Biomatrix z purifikovaných vodných rias – ich štruktúra po usušení umožňuje zadržiavať aktívne látky a zachovávať ich hydratačné schopnosti, Izoflavóny – zlepšujú kvalitu, pružnosť pokožky, Algisium – chráni pred tzv. glykáciou a vznikom hlbokých vrások, Kyselina hyaluronová – silný hydratant, zachytáva molekuly vody, Biosacharid – na intenzívnu hydratáciu, vytvára na povrchu pokožky ochranný film.
Vhodné pre všetky typy pleti.

105 minút 69,-

My Payot Expérience

Jedinečný okamih relaxácie a energie vďaka pôsobeniu superovocia.

Hlavné účinné látky: Kustovnica čínska – posilňuje imunitný systém a podporuje bunkovú energiu, Açai – podporuje krvnú mikrocirkuláciu a rozjasňuje pokožku, Algináty vytvárajú zlupovaciu textúru a podporujú šírenie aktívnych látok, čím výrazne prispievajú k lepšiemu tónu pleti
Vhodné pre všetky typy pleti.

60 minút 55,-

Solution Techni Liss

Kompletná protivrásková starostlivosť zameraná na vyhladenie už existujúcich liniek a vrások a zároveň aj na prevenciu proti vzniku nových s profesionálnym peelingom s AHA kyselinami a s reparačnou maskou obnovujúcou rovnováhu.

Hlavné účinné látky: Kyselina hyalurónová vysokou a nízkou molekulárnou hmotnosťou hydratuje a regeneruje. Vyrovnáva pH pokožky. Vypĺňa vrásky, Aloe Vera – opravuje, hydratuje a vyživuje, Extrakt ryže vyhladzuje a rozjasňuje pokožku, 15 % kyselina glykolová – odstraňuje odumreté bunky a vracia pleti hladší, jemnejší a žiarivejší vzhľad, Extrakt z ibišteka – vyhladzuje vrásky a jemné linky. Zlepšuje elasticitu pokožky
Vhodné pre všetky typy pleti.

90 minút 65,-

Pure White Expérience

Dokonalý zážitok z ošetrenia, ktoré lieči a reguluje vznik pigmentových škvŕn

Hlavné účinné látky: Ryžový prášok – a šetrne obnovuje a zjemňuje pokožku, Citrónová kôra – so silným rozjasňujúcim komplexom tlmí tyrozín, enzým spôsobujúci tvorbu melanínu, Alpské rastliny regulujú melanogenézu
Vhodné pre všetky typy pleti.

90 minút 70,-

Nutri Solution

Výživné ošetrenie na obnovenie jemnosti, komfortu a pružnosti suchej pleti.

Hlavné účinné látky: Avokádový olej – preniká hlboko do pokožky a uľahčuje tak vstrebávanie vitamínov a živín, dodáva jas a komfort. Intenzívne opravuje oslabené a poškodené bunky, Slnečnicový olej – bohatý na vitamíny A,C,D a E. Hydratuje a vyživuje pokožku, Brusnice a mandle jemných čiastočkách sa podieľajú na vyživovaní pokožky, Kukuričný škrob – jeho zjemňujúci účinok zanecháva pokožku hebkú
Vhodné pre všetky typy pleti.

75 minút 60,-

Sensi Solution

Maska obnovuje jemnosť, komfort a poskytuje okamžitú úľavu.

Hlavné účinné látky: Olej z ryžových otrúb – stimuluje bunkový metabolizmus a zlepšuje kožnú bariéru pleti, Alantoín – upokojuje a podporuje hojenie a regeneráciu pleti. Podporuje bunkovú regeneráciu, Thali Source zdroj bohatý na oligosacharidy z hnedých rias, umožňuje zachovávať optimálnu hydratáciu pokožky, Stračia nôžka morská – bohatá na mastné kyseliny a minerály, zlepšuje biomechanické vlastnosti pleti
Vhodné pre všetky typy pleti.

90 minút 60,-

Sublimant du Dos
special17
Chcete mať zdravú pokožku chrbta bez nedokonalostí? A súčasne hľadáte skutočný pocit relaxácie? Profesionálne ošetrenie SUBLIMANT DU DOS redukuje vyrážky a komedómy na chrbte a predchádza ich vzniku. Tým vznikla jedinečná kombinácia relaxácie a vyčistenia pokožky chrbta.

Hlavné účinné látky: Hydroregulačný komplex – obnovuje rovnováhu vody v pokožke, Recoverin – pôsobí na stratum corneum, zabraňuje dehydratácii, Výťažok z rodochrozitu relaxačný, upokojujúci a má protistresové účinky, Grapefruit – hydratačné a adstrigentné účinky. Pôsobí antioxidačne a proti voľným radikálom. Čistí, Kaolín – absorbuje a odstraňuje nečistoty. Čistí póry.
Vhodné pre všetky typy pleti.

105 minút 55,-

Studio Payot News

REVIDERM Skin Peeler

Kontrolovaná mikrodermabrázia s prístrojom REVIDERM Skin Peeler je moderná technológia, ktorá sa o pleť stará jemne a úspešne. Aplikácia zahŕňa viacero možností, najdôležitejší však je fakt, že Skin Peeler môže rýchlo a bezpečne napraviť viaceré kožné problémy spojené s biologickou regeneráciou kože. Mikrodermabrázia je ideálna pri nasledujúcich problémoch: zrohovatená zhrubnutá pleť (Hyperkeratosis) na všeobecnú revitalizáciu pleti […]

0 comments

SMART & AQUIS – MÚDRE UTERÁKY z mikrovlákna

Aj v našom Kozmetickom štúdiu Payot si môžete kúpiť jedinečné patentované uteráky, osušky, vlasové turbany či odličovacie alebo masážne telové rukavičky od švédskej značky SMART a pánske uteráky americkej značky AQUIS. Produkty oboch značiek sú jemnučké, výborne sajú vlhkosť len priložením k mokrej pokožke, nechladia, keď sú mokré, a navyše sú skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí […]

0 comments

Kde nás nájdete?

Neváhajte a navštívte nás! Vychutnajte si malý kúsok Francúzska takmer v centre Bratislavy.

Obytný komplex Jégého alej
Jégeho ulica 12
821 08 Bratislava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Objednávky

Pracujeme na objednávky - termín si môžete dohodnúť telefonicky, osobne alebo mailom.

telefón: 0903 484 906, 0907 136 266, 0907 388 561
e-mail: studiopayot@gmail.com

V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosíme Vás o zrušenie Vašej objednávky najmenej 24 hodín vopred. Ďakujeme! Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 20 €.