kozmetické štúdio | kozmetické štúdio Payot

Les Élixirs – novinky v línii

Gamme-Les-Elixirs-payotMilí priatelia,
radi by sme vám predstavili naše novinky v línii koncentrovaných sér Les Élixirs. Vysoko koncentrované séra sú určené na špecifické potreby pleti.

Pribudli 2 celkom nové séra – ÉLIXIR LIFT pre zrelú pleť a ÉLIXIR REFINER na zmatnenie zmiešanej a mastnej pleti. Odhaľte tajomstvo mimoriadnych sér PAYOT.

 

ÉLIXIR LIFT

VYPÍNAJÚCE REGENERAČNÉ SÉRUM S ÉLIXIR COMPLEX A ARGANOM

Skutočne inteligentná formula – ÉLIXIR LIFT – poskytuje prispôsobené účinky pre zrelú pleť. Na povrchu pleti zaisťuje efekt okamžitého liftingu. Jeho božská hodvábne saténová textúra zahalí pleť do nekonečného pocitu pohody a krásy.

VÝSLEDKY:

  • Rysy tváre sú okamžite vypnuté
  • Pleť vyzerá viditeľne mladšie

ÉLIXIR REFINER

ZMATŇUJÚCE A PÓRY SŤAHUJÚCE SÉRUM S ÉLIXIR COMPLEX A GRANÁTOVÝM JABLKOM

Toto sérum je skutočnou „kontrolou“ – ÉLIXIR REFINER – poskytuje trojaký účinok na zlepšenie zmiešanej až mastnej pleti. Redukuje lesk, znižuje výskyt a veľkosť rozšírených pórov a viditeľne zjemňuje textúru pokožky. Jeho ľahká a fluidná štruktúra so zamatovým efektom sa okamžite vstrebe do pleti a na povrchu zanechá púdrový závoj.

VÝSLEDKY:

  • Textúra pleti je hladšia
  • Pleť je rozjasnená a zmatnená

 

ÉLIXIR D’EAU

HYDRATAČNÉ, SMÄD HASIACE SÉRUM S ÉLIXIR COMPLEX A OVSOM

Tento aktivátor hydratácie – ÉLIXIR D´EAU – s ovsenými extraktmi obnovuje život a žiarivosť smädnej pleti. Obsiahnuté aktívne účinné látky zaisťujú nepretržitú maximálnu úroveň vlhkosti pleti a bránia dehydratácii. Jeho legendárna fluidná textúra sa do pleti doslova vpíja.

VÝSLEDKY:

  • Pleť je hydratovaná
  • Pokožka je rozjasnená a vyhladená

 

ÉLIXIR IDÉAL

ZDOKONAĽUJÚCE ROZJASŇUJÚCE SÉRUM S ÉLIXIR COMPLEX A LÍČI

Skutočný „zdokonaľovač“ – ÉLIXIR IDÉAL – s líči pôsobí súčasne na kvalitu, jednotnosť a mladistvosť všetkých typov pleti. Jeho jedinečná formula je obohatená o vitamín C, ktorý reprodukuje všetky atribúty ideálnej pokožky: vyhladenie povrchu, obnovenie jasu a žiarivosti, zatiaľ čo zmenšuje tmavé škvrny a ďalšie nerovnosti na pleti. Ľahká zamatová textúra pleť zahaľuje do saténového závoja so zamatovým efektom.

VÝSLEDKY:

  • Pleť je transformovaná
  • Pokožka je prirodzene zjednotená
  • Je vyhladená, jemná a jednoducho dokonalá

 

V predaji od 11.4.2016

Studio Payot News

REVIDERM Skin Peeler

Kontrolovaná mikrodermabrázia s prístrojom REVIDERM Skin Peeler je moderná technológia, ktorá sa o pleť stará jemne a úspešne. Aplikácia zahŕňa viacero možností, najdôležitejší však je fakt, že Skin Peeler môže rýchlo a bezpečne napraviť viaceré kožné problémy spojené s biologickou regeneráciou kože. Mikrodermabrázia je ideálna pri nasledujúcich problémoch: zrohovatená zhrubnutá pleť (Hyperkeratosis) na všeobecnú revitalizáciu pleti […]

0 comments

SMART & AQUIS – MÚDRE UTERÁKY z mikrovlákna

Aj v našom Kozmetickom štúdiu Payot si môžete kúpiť jedinečné patentované uteráky, osušky, vlasové turbany či odličovacie alebo masážne telové rukavičky od švédskej značky SMART a pánske uteráky americkej značky AQUIS. Produkty oboch značiek sú jemnučké, výborne sajú vlhkosť len priložením k mokrej pokožke, nechladia, keď sú mokré, a navyše sú skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí […]

0 comments

Kde nás nájdete?

Neváhajte a navštívte nás! Vychutnajte si malý kúsok Francúzska takmer v centre Bratislavy.

Obytný komplex Jégého alej
Jégeho ulica 12
821 08 Bratislava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Objednávky

Pracujeme na objednávky - termín si môžete dohodnúť telefonicky, osobne alebo mailom.

telefón: 0903 484 906, 0907 136 266, 0907 388 561
e-mail: studiopayot@gmail.com

V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosíme Vás o zrušenie Vašej objednávky najmenej 24 hodín vopred. Ďakujeme! Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 20 €.