kozmetické štúdio | kozmetické štúdio Payot

LES DEMAQUILLANTES

les demaq gammeVážené dámy, priateľky PAYOT,
PAYOT prináša do aj do nášho Kozmetického štúdia (súčasne však do siete všetkých svojich autorizovaných salónov v 65 krajinách sveta), nové produkty z línie Les Demaquillantes. I my ich pre Vás máme prichystané a sú Vám okamžite k dispozícii.

LES DEMAQUILLANTES

…účinné odlíčenie každej pleti

Predstavujeme Vám:

Lait Micellaire Démaquillant 200 ml
Odličovacie hydratačné mlieko

Komfortné hydratačné micelárne mlieko s malinami vhodné na všetky typy pleti. Toto čistiace mlieko odstraňuje make-up a zabraňuje dehydratácii.

 

malinyLotion Tonique Réveil 200 ml
Rozjasňujúca pleťová voda bez alkoholu

Rozjasňujúce tonikum s malinami na všetky typy pleti. Nepostrádateľný partner pri odličovaní. Toto tonikum zakončuje odlíčenie, revitalizuje pleť a obnovuje jej žiarivosť a komfort.

 

Eau Micellaire Express 200 ml
Osviežujúci expresný odličovač 3v1

Osviežujúca odličovacia voda na tvár a oči s malinami na všetky typy pleti. V jedinom kroku táto micelárna voda odstraňuje make-up a nečistoty bez nutnosti oplachovania. Výborný pomocník na cestovanie, aby ste nemuseli so sebou brať viacero prípravkov.

 

Mousse Micellaire Nettoyante 150 ml
Micelárna pena bez mydla

Krémová pena bez mydla s malinami na všetky typy pleti. Táto micelárna pena šetrne čistí vďaka zloženiu, ktoré neobsahuje mydlo. Výborný pomocník na citlivú pleť.

 

Créme Micellare Démaquillante 200 ml
Neoplachovací čistiaci krém

Odličovací krém s mangom na normálnu až suchú pleť. Tento odličovací krém dokonale odstráni make-up a nečistoty, pričom pleti zároveň poskytne príjemný komfort. Vhodné na normálnu až suchú pleť.

 

Démaquillant Instantané Yeux 125 ml
Dvojfázový odličovač očí a pier

Bifázová textúra odličuje vodeodolný make-up očí a pier s malinami.

 

Vyberte si svoju obľúbenú textúru ešte dnes a urobte si z odličovania a čistenia príjemný každodenný rituál!

Studio Payot News

REVIDERM Skin Peeler

Kontrolovaná mikrodermabrázia s prístrojom REVIDERM Skin Peeler je moderná technológia, ktorá sa o pleť stará jemne a úspešne. Aplikácia zahŕňa viacero možností, najdôležitejší však je fakt, že Skin Peeler môže rýchlo a bezpečne napraviť viaceré kožné problémy spojené s biologickou regeneráciou kože. Mikrodermabrázia je ideálna pri nasledujúcich problémoch: zrohovatená zhrubnutá pleť (Hyperkeratosis) na všeobecnú revitalizáciu pleti […]

0 comments

SMART & AQUIS – MÚDRE UTERÁKY z mikrovlákna

Aj v našom Kozmetickom štúdiu Payot si môžete kúpiť jedinečné patentované uteráky, osušky, vlasové turbany či odličovacie alebo masážne telové rukavičky od švédskej značky SMART a pánske uteráky americkej značky AQUIS. Produkty oboch značiek sú jemnučké, výborne sajú vlhkosť len priložením k mokrej pokožke, nechladia, keď sú mokré, a navyše sú skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí […]

0 comments

Kde nás nájdete?

Neváhajte a navštívte nás! Vychutnajte si malý kúsok Francúzska takmer v centre Bratislavy.

Obytný komplex Jégého alej
Jégeho ulica 12
821 08 Bratislava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Objednávky

Pracujeme na objednávky - termín si môžete dohodnúť telefonicky, osobne alebo mailom.

telefón: 0903 484 906, 0907 136 266, 0907 388 561
e-mail: studiopayot@gmail.com

V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosíme Vás o zrušenie Vašej objednávky najmenej 24 hodín vopred. Ďakujeme! Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 20 €.